Červený knihy - blog o dění kolem knih

Detail článku #25

Zpět na úvodní stránku

Chcete vydat knihu? Nové nakladatelství Knihy na klíč nabízí řešení

Dne 1. září 2015 oficiálně zahájilo provoz nové knižní nakladatelství Knihy na klíč. To reaguje na současný vývoj nakladatelského prostředí a dává příležitost vydat knihu vlastním nákladem úplně každému, ať už chce jeden kus nebo několik tisíc výtisků.

Vydání knihy vlastním nákladem je v dnešní době pro mnohé začínající i zavedené autory jedinou možností, jak knižní projekt uskutečnit. Služba Knihy na klíč pomůže autorům nejen s kompletní přípravou a vydáním knihy, ale také s nadstavbovými službami, jako je marketing knihy, propagace spisovatele i samotná distribuce knihy do sítě knihkupectví.

Nabídka nakladatelství je zajímavá pro spisovatele s nejvyššími ambicemi, kteří chtějí s tvorbou proniknout na český knižní trh, tak i hobby autory, kteří chtějí vytvořit knihu například jako dárek pro rodinu či známé.

Odborníci z nakladatelství Knihy na klíč mají mnohaleté zkušenosti, takže jsou schopni nabídnout komplexní a profesionální nakladatelské zázemí všem zájemcům a také vyhovět rozličným představám samotných autorů.

Více informací na www.knihy-na-klic.cz

sdílet sdílet

Diskuze k článku Chcete vydat knihu? Nové nakladatelství Knihy na klíč nabízí řešení

comments powered by Disqus